2016-2017 Bahar Dönemi Ders Kayıtları

Ders Kayıtları

Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencilerimizin Dikkatine,

2016-2017 Sosyal Bilimler Enstitüsü Bahar Dönemi kayıtları öğrenciler tarafından internet üzerinden yapılacaktır. Öğrencilerin, kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ders kayıtlarını danışmanlarına onaylatmaları gerekmektedir. Danışman onayı olmayan ders kayıtları geçersiz sayılacaktır. Danışmanlarınıza, e-posta göndererek veya ofis telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Bağlı bulunduğunuz danışmanı öğrenmek için şu linke tıklayınız : http://sbe.atilim.edu.tr/20162017-guz-do

Ders Kayıtları Sırasında İzlenmesi Gereken Adımlar

  1. Ders kayıtları http://atacs.atilim.edu.tr adresinden yapılacaktır.
  2.  Üniversite tarafından size verilen e-posta adresiniz (ad.soyad@atilim.edu.tr) ve şifreniz ile giriş yapınız.

             -E-posta şifrenizi bilmiyorsanız veya şifrenizi             unuttuysanız https://btyardimmasasi.atilim.edu.tr/site/forgetPassword linkini kullanınız.

     3. -Ders kayıt ekranının açılması için Muhasebeye ders veya dönem ücretinin yatırılmış olunması gerekmektedir. Ücret tarifesi, öğrencinin giriş yılına göre değişmektedir.

         -Muhasebe ile ilgili sorularınız için Uzman Sibel Özcan’a başvurabilirsiniz: (Telefon: (312)5868130 e-mail: sibel.ozcan@atilim.edu.tr)

    - Denizbank hesap bilgileri ve ücret tarifeleri için tıklayınız

http://sbe.atilim.edu.tr/sosyal-bilimler-enstitusu-ogretim-ucretleri

  1. Ders kayıt ekranında dahil olduğunuz programda bu döneme ait açılmış tüm dersler görünecektir. Almak istediğiniz dersi seçiniz. (Öğrenci sayısının yetersiz olması halinde bazı seçmeli dersler kapatılarak öğrenciler sayının yeterli olduğu seçmeli derslere yönlendirilebilecektirler.)
  2. Danışmanınız onayınızı yaptıktan sonra ders kayıt süreciniz tamamlanacaktır. Danışman onayınız yapılmadığı sürece ders kaydınız geçersiz sayılır. Danışman onayının yapıldığından emin olmak için akademik danışmanınızla iletişme geçiniz. Programlara göre akademik danışman listesi için tıklaynız. http://sbe.atilim.edu.tr/20162017-guz-do
  3. Ders kayıtları ve kesin kayıt işlemleri için tarihler: 13-15 Şubat 2017

Haftalık ders programındaki güncellemeler için Sosyal Bilimler Enstitüsü web sitesini takip ediniz.

UZAKTAN EĞİTİM İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI DERS KAYITLARI İÇİN https://ue.atilim.edu.tr/tr/genel/bahar-donemi-ders-kayit-donemi.html