2016-2017 Bahar Dönemi Lisansüstü Programlar - Mülakat Sonuçları

  ATILIM ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
  2016-2017 BAHAR DÖNEMİ MÜLAKATI KAZANANLAR LİSTESİ
         
         
  İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TÜRKÇE) TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 KADİR ALPARSLAN KORKMAZ    
  2 MELİH TOKER    
  3 AKIN İYİLİKSEVER    
  4 FATİH ORHAN    
  5 ETHEM GÜNAY    
  6 KAMBER KARABULUT    
  4 TUNAHAN YAMAN    
  8 DENİZ YURTSEVEN    
  9 HÜSEYİN ERKİN KIYAK    
  10 MUSTAFA KURT     
         
         
  İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (TÜRKÇE) TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 AYBERK ARICI    
  2 ÖMER KILIÇ    
  3 ALİ DOĞACAN ERKAL    
  4 OĞUZHAN KOYUTÜRK    
  5 NURAY ÖZKAN    
  6 MEHMET ÇAĞTAY ÇİFTÇİ    
  7 ERDİL ASLAN    
  8 NURAY URAL    
  9 MERVE ÜNVER    
  10 ŞEYMA NUR ERDEM    
         
         
  İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (İNGİLİZCE) TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 MEHMET ÖZGEN    
         
         
  İŞLETME YÜKSEK LİSANS PROGRAMI (İNGİLZİCE) TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 KAMER DİNÇ    
  2 HAYDAR AKBULUT    
         
         
  FİNANSMAN YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 OKAN ÖZBEK    
  2 OSMAN ÖZDEMİR    
  3 BERK ALMAZ    
  4 BERAT SELAHATTİN ATINBAŞ    
         
         
  FİNANSMAN YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 CANAN ÖZLEM ALTUNTAŞ    
         
         
  SAĞLIK YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ     
         
  No Ad Soyad    
  1 DORUKAN ÖZBEK    
         
         
  SAĞLIK YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ     
         
  No Ad Soyad    
  1 ÖNDER BAŞ    
         
         
  TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ YÜKSEK LİSANS TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 CAN ÖZMENLİ    
  2 İLKİN CEVAHİR ERDOĞAN    
  3 İSMAİL MURATOĞLU    
  4 ŞERİFE UYKU AKGÜN    
  5 KUTLUHAN GÜL    
  6 ONUR KAAN KÖSE    
  7 BURAK POLAT    
         
         
  ULUSLARARASI İLİŞKİLER YÜKSEK LİSANS TÜRKÇE TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 YASEMİN MERVE BEK    
  2 MUHARREM BÜYÜKCAN    
  3 MAHMUTCAN UĞURGEL    
  4 RIDVAN ÖZER    
  5 YASİN AKDAĞ    
  6 ÖZGÜR COŞKUN    
  7 ÖZMEN ÖZDEN ÇELİK    
  8 BETÜL ŞAZİYE KÜTÜK    
  9 BAHAR ŞEYHANLIOĞLU    
  10 OLGUN ERAY DEMİRCİ    
  11 EMREHAN MALKOÇ    
  12 MUSTAFA CEM ÖZDABAK    
  13 KEREM KARAMAN     
  14 EMİN TUGAY ERSOY    
         
         
  ULUSLARARASI İLİŞKİLER YÜKSEK LİSANS TÜRKÇE TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ALİ FUAT KABOĞLU    
  2 ÖZLEM DEMİR    
  3 EDA GÜLDÜRMEZ    
  4 CEMİL AKAGÜNDÜZ    
  5 EZGİ ÇAVDAROĞLU    
         
         
  ULUSLAR ARASI TİCARET ve LOJİSTİK YÜKSEK LİSANS TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 FATİH ÜNLÜ    
  2 ASLIHAN ÇELEBİ    
  3 İZZET HACIGÜZELLER    
         
         
  ULUSLAR ARASI TİCARET ve LOJİSTİK YÜKSEK LİSANS TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 MURAT BALTA    
  2 AYŞE GÜL YAŞAR    
  3 DEVRAN UMUT TUZLA    
         
         
  AVRUPA BİRLİĞİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 MUHARREM BÜYÜKCAN    
  2 BURAK SİLAHTAROĞLU    
  3 YASEMİN MERVE BEK    
  4 BETÜL ŞAZİYE KÜTÜK    
         
         
  ÇEVİRİ BİLİM YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ÇINAR UĞURLU    
  2 MEHMET ALİ DİNÇ    
  3 METE AKAR    
         
         
  ÇEVİRİ BİLİM YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ANIL AKALP    
         
         
  KAMU YÖNETİMİ VE SİYASET BİLİMİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ERKAN DEMİR    
  2 ÖMER ÖZBEY    
  3 SİNEM KÖYLÜOĞLU    
  4 MEHMET ALİ ÇELİK    
  5 ORHAN BAKIR    
  6 MUSTAFA CEM ÖZDABAK    
  7 TUNCAY SARIKAYA    
         
         
  HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ERCAN ÇELİK    
  2 MERT KOÇER    
  3 ALPER ÖMEROĞLU    
         
         
  HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 DAMLA TUĞCU    
  2 DENİZ EZER    
  3 HACI KAYA    
  4 EMRE EZİK    
  5 HÜLYA COŞKUN    
         
         
  İÇ MİMARLIK ve ÇEVRE TASARIMI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 ATASU BUĞRA KAPLAN    
  2 MEHMET HAKİ ÇADIRCI    
  3 VEYSEL BAYCAN    
  4 ATAŞAH KETENE    
  5 BURAK PARMAKSIZ    
  6 RÜYAM DEMİR    
         
         
  ÖZEL HUKUK YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 MEHMET ÖZEL    
  2 UMUTCAN TÜRKEL    
  3 AYŞE ARSLAN KÖPRÜLÜ    
  4 ŞAHAN TURAN    
  5 ERHAN GÖK    
  6 ONUR KIRAÇ    
  7 ÖZBEN RUŞAN    
  8 MEHMET BATUHNA YÜCEL    
  9 MERT ALTINTAŞ    
  10 EGE BALKUVVAR    
  11 SERAP YALÇINKAYA    
         
         
  KAMU HUKUKU YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZLİ    
         
  No Ad Soyad    
  1 BERK YALÇIN    
  2 AHMET BÜYÜKAVCIOĞLU    
  3 HASAN YILMAZ (BİLİMSEL HAZIRLIK)    
         
         
  KAMU HUKUKU YÜKSEK LİSANS PROGRAMI TEZSİZ    
         
  No Ad Soyad    
  1 AYŞE KÖPRÜLÜ ARSLAN    
         
         
  İŞLETME DOKTORA PROGRAMI TÜRKÇE    
         
  No Ad Soyad    
  1 BURÇAK SERCAN SARIKAYA    
         
         
  İŞLETME DOKTORA PROGRAMI İNGİLİZCE    
         
  No Ad Soyad    
  1 SELİN BUKET DERELİ    
         
         
  İNGİLİZ DİLİ ve EDEBİYATI DOKTORA PROGRAMI    
         
  No Ad Soyad    
  1 ŞENOL DENİZ    
  2 MEHTAP DEMİRTÜRK