SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ 2015-2016 GÜZ DÖNEMİ YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA PROGRAMLARINA KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ÖĞRENCİLER

       
Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 2015-2016 Güz Dönemi Yüksek Lisans ve Doktora Programına Kesin Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Öğrenciler
Bölüm   Adı Soyadı
Avrupa Birliği Yüksek Lisans Programı 1 EŞREF CİHAD KOCA
2 YİĞİT ORHAN ÇOK
       
Business Management Yüksek Lisans Programı 1 BERKSU ALADAĞ
2 SEHER AKBULUT GÜRSOY
3 FATIMA ZEHRA BİCE
4 MEHMET CANBERK EMRE
5 ZEHRA ÖZCOŞKUN
       
Çeviribilim Yüksek Lisans Programı 1 ERKAN MELİH  ŞENSOY
2 ZELİHA  ÜNGÜL
3 SALİH  YILMAZ
4 DUYGU  MAZLUM
5 ESRA  SAKA
       
Finansman Yüksek Lisans Programı 1 CENGİZ OTUZOĞLU
2 DİLEK ASLANER
3 FAİK ÇAĞLAR UÇAR
4 FATIMA ZEHRA BİCE
5 HATİCE DİLARA POLAT
6 MUSTAFA CEM KAYGANACIOĞLU
7 NESLİHAN BÜYÜKBEKTAŞ
8 PINAR ARICAN
9 YASEMİN GÜNDÜZ
10 ZEHRA ÖZCOŞKUN

 

İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Yüksek Lisans Programı

     
1 AHMET UĞUR ÇATLADIOĞLU
2 NERİMAN OKUMUŞ KABAR
3 KÜBRA ALTINPINAR
4 FİLİZ TÜRKYILMAZ
5 ELİF KAZANCIOĞLU
6 ALİ ÇELEBİ
7 BÜŞRA KEYVANOĞLU
8 AHMET ÜÇGÜL
     

 

International Relations Yüksek Lisans Programı

1 BATUHAN UYSAL
2 HALİT BURAK UYANIKER
3 MUSTAFA KEMAL ALTAY
4 NECDET ÖZÇELİK
5 ÖMER ALKAÇAR
6 SEHER GİZEM POLAT
7 SEZGİN KUTLU

 

İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Yüksek Lisans Programı

     
1 HARİKA  CORA
2 SAFİYE  ALADAĞ
     

 

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı

1 BATUHAN ERKEN
2 BERAT EMRE TEK
3 BERK SAFRANBOLULU
4 BERKAY ARIKAN
5 BURAK ÖNDER
6 BURCU HATİPOĞLU
7 ÇAĞDAŞ SOLMAZ
8 DURALİ YILMAZ
9 EBRU GÖNCÜ
10 EDİP HAKAN EVCİL
11 ERCAN UZUN
12 ERGÜN KOCABAŞ
13 FEHMİ CAN TOKAY
14 HATİCE DİLARA POLAT
15 İLKER GAZİ GÜLER
16 İSMAİL HAKKI YÜCEBAŞ
17 KÜRŞAT ASLAN
18 MERVE AKBULUT
19 MÜMİN ÇELENLİ
20 SEMRA BEŞİK
21 SERKAN BEŞİK
22 SÜLEYMAN GÖZTAŞ
23 UMUT ATES
24 YAPRAK GİZEM TAN
       

 

Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı

1 BAHATTİN TURŞAK
2 NURULLAH ÖZGÜL
3 OSMAN CANAZ ZORLU
4 GÖKHAN BOYNUKISA
5 ÖZLEM COŞGUN
6 SONGÜL KARAKAYA
       
Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği Yüksek Lisans Programı 1 İLKER KÜTÜKOĞLU
2 MİNE ÇETİN
       
Turizm Yönetimi Yüksek Lisans Programı 1 AHMET ERDEM ÜNAL
2 DENİZ KALELİ
3 EMİR AKÇAY
4 EMİR EREN
5 SELCAN KIRAN
6 YİĞİT SIRTOĞLU
       
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı 1 AHMET ALDANMAZ
2 BERKAY ARIKAN
3 ELİF DOĞAN
4 HÜSEYİN SERDAR KARAKOÇ
5 İLKAY ÖZDEN
6 MEHMET İRFAN FENDOĞLU
7 MUHAMMET NURULLAH KOCA
       
İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Doktora Programı  1 LEMAN DEMİRBAŞ
2 ERCAN GÜROVA
3 GÜLTEN SİLİNDİR
İşletme Doktora Programı      
1 EFE  ARDA
2 MÜGE PUSTİ
3 SELİN BUKET DERELİ
Politik Ekonomi Doktora Programı        
1 ARMAĞAN  ÖNDER HERGÜNER Başarılı
2 GONCA DADALI Başarılı
3 İREM TAMER Bilimsel Hazırlık 
4 H. PINAR ALTAN Bilimsel Hazırlık 
5 ONUR TUGUT Bilimsel Hazırlık 
Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı        
1 MÜCAHİT KURTOĞLU Başarılı
2 AHMET KARA Başarılı
3 MERT ALTINTAŞ Başarılı
4 HATİCE ZEYNEP COŞAR SALİH Başarılı
5 ZERRİN TAV Başarılı
6 UMUT KOÇAK Başarılı
7 İBRAHİM BAHA YAĞAN Bilimsel Hazırlık 
8 MEHMET KEMAL MET Bilimsel Hazırlık