SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARINA 2017-2018 GÜZ YARIYILI KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

ATILIM ÜNİVERSİTESİ     
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ    
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ (2.DEVRE)    
YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINA    
KABUL EDİLEN ADAYLAR    
         
Çeviri Bilim Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 TULES  ÖNENÇ    
         
Çeviri Bilim Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 HÜSEYİN ALPTEKİN TOP    
         
Finansman Yüksek Lisans Programı -Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 ALTAN KAR    
2 BERK KARAKÖZ    
         
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 MEHMET KIVRAK    
2 FATMA ARSLAN    
3 ÖMERALİ  AYDEMİR    
4 CEREN  ŞAHİN    
         
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 GÖKHAN MEZARCI    
2 FERYAL PEKDAĞLI    
         
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 MURAT TOZAR    
2 BAHTİYAR  UNCU    
3 ŞÜKRİYE SILA ÖZDEMİR    
         
İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 ECEM ÇETİN    
2 HÜSEYİN ÇALIŞKAN BİLİMSEL HAZIRLIK
         
İşletme Türkçe Yüksek Lisans Programı  -Tezli     
SIRA NO  AD SOYAD    
1 YEŞİL ALTAN    
2 ŞEHMUS AYAN    
3 NECMİYE  KAPUSUZ    
4 BURÇİN GÜL    
5 ALPER GÜLEK    
         
İşletme Türkçe Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 TUNA  MAVİLİ    
2 HAŞİM  AYDIN    
3 REHA  ÇETİNTEMEL    
         
İşletme İngilizce Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 REHA ÇETİNTEMEL    
         
Uygulamalı İktisat Yüksek Lisans Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 KENAN BULUT    
2 NECMİYE KAPUSUZ    
3 MERVE GÜRÇEYİK    
4 TAHA YILDIZ    
5 ALPER GÜRÜZ    
6 NURDAN KILIÇOĞLU    
         
Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 SILA SENCER    
2 ECE İNCE    
3 GÜRKAN KARAGÜLLE    
4 MUHSİN CANDAN    
         
Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 BİLAL ERKEK    
2 MERTCAN  YILMAZ    
3 ALİ KİRİKTAŞ    
4 MERT UĞUR    
5 BÜŞRA SOYLU    
6 MUTLU PERT    
7 CABİR KIZIL    
         
Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 MEHMET EMİN TATLIPINAR    
2 ESRA AYDIN    
3 ENİS ÇELİK    
         
Sağlık   Yönetimi Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 FUNDA ARSLAN    
         
Sağlık Yönetimi  Yüksek Lisans Programı - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 OKAN ÖZBEK    
2 RIDVAN HELVACI    
         
Turizm İşletmeciliği  Yüksek Lisans Programı - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 MUSTAFA  ÇELİKKAYA    
2 ERKAN KARAKOÇ    
3 YUSUF BAYATKARA    
         
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı Türkçe - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 CAN ABANOZ    
2 UĞUR ÇAĞATAY    
3 AKIN AKSOY    
4 SENA ŞAHİN    
5 ZÜHAL KOCAOĞLU    
6 DİDEM DÜNDAR    
         
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (İngilizce) - Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 CAN ABANOZ    
         
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (İngilizce) - Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 EFE SEZER    
         
Avrupa Birliği Yüksek Lisans Programı Tezsiz    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 YENİŞ ÇELİKTEN    
2 EFE SEZER    
         
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezli)    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 CABİR KIZIL    
2 DENİZ AKDENİZ    
3 HASAN DAĞ    
         
Özel Hukuk Yüksek Lisans- Tezli    
SIRA NO  AD SOYAD    
1 OSMAN CAN  BAŞDEMİR    
2 HİLAL  TOLON    
3 MÜZEYYEN BAŞAK ATMALI    
4 IŞIL  TURŞUCU    
5 PELİN ARKOSE    
6 MUHSİN CANDAN    
7 İBRAHİM HALİL  BİNGÖL    
8 CELALETTİN  DURSUN    
9 ASLIHAN  TEZEL    
         
İşletme İngilizce  Doktora Programı     
SIRA NO  AD SOYAD    
1 SUZAN TUNCER    
         
Uzaktan Eğitim (Türkçe) Yüksek Lisans Programı    
SIRA NO AD SOYAD    
1 ASIM  FINDIK    
2 MERT  TOK    
3 MÜMİN  IŞINER SATOĞLU    
4 AZİZ  YALÇIN    
5 LEVENT  TÜRKTAN    
6 ERTUĞRUL ARSLAN    
7 MUSTAFA  ÖZKARAKEÇİ    
8 AHMET KÜRŞAT  ALP    
9 UĞUR  PATCI    
10 TUĞBA  KIZILTUĞ    
11 FERHAT TOLGA  ÖZGÜNEYLİOĞLU    
12 CEM ARDA  LENGER    
13 AHMET  ÖZMEN    
14 UĞUR  SOLAK    
15 ELİF NAZ  UĞURTÜRK    
16 BUĞRA  GENÇKAN    
17 İLKEHAN  KARAKAŞ    
18 ALİ  AR    
19 ORHAN  SAZAK    
20 BUĞRA  PARMAKSIZ    
21 ENSAR  DEMİRCİ    
22 MEHMET  ÖZLEK    
23 MURAT  HASANÇEBİ    
24 AHMET ERCAN    
         
Uzaktan Eğitim (Türkçe) Yüksek Lisans Programı Yedek     
SIRA NO AD SOYAD    
1 ALİ CAN  IŞITMAN    
2 CAN ÇOK  ÇOKBİLEN    
3 KEREMCAN  GÜRTUNCA    
4 FERHAT  ÖZTÜRK    
5 VOLKAN METİN    
6 MEHTAP  ARSLAN    
7 HÜSEYİN  ZORLU    
8 İSRAFİL  BOZTARLA    
9 AHMET  ÖNCEL    
10 YAHYA TAMER  ALKIŞ    
11 MERT  MURATAL    
12 RECEP  YOĞUN    
13 İBRAHİM  AĞAR    
14 MUSTAFA CİHAN  EVİRGEN    
15 DERYA  TÜRKTAN    
16 TOPRAK  KILIÇ    
17 MEHMET CEM EDİZ    
18 ARİF  DİNÇ    
19 CELAL KAĞAN TUCEL    
         
Uzaktan Eğitim (İngilizce) Yüksek Lisans Programı    
SIRA NO AD SOYAD    
1 ABDULLAH UMUT  ÖZTÜRK    
2 EMİR ŞAHİN  KORKMAZ    
3 AHMET NECATİ  ALKAYA    
4 MURAT  ÇALIŞ    
5 MEHMET ALİ  GÖMÜK    
6 ENES  DAĞLI    
7 İBRAHİM  AYTUĞ