SOCIAL SCIENCES POSTGRADUATE PROGRAM IN THE FALL SEMESTER OF THE 2017-2018 LIST OF CANDIDATES WHO REGISTER

ATILIM ÜNİVERSİTESİ 
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2017-2018 GÜZ DÖNEMİ (1.DEVRE)
YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINA
KABUL EDİLEN ADAYLAR
     
Çeviri Bilim Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 AZİME DENİZ  BACAKSIZ
2 FERHAN  KAHVECİER
3 ŞEBNEM  AYKOÇ ÖMEROĞLU
     
Finansman Yüksek Lisans Programı -Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 ESRA AHİ
     
Finansman Yüksek Lisans Programı -Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 ALİ PEHLİVAN
2 ÖZGE TAŞKOMAZ
3 BORA ERTAN
     
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 NADİR ALPEREN YURTOĞLU
2 GÜL  ÇAKI
3 MERTCAN VELDET
4 AYŞEGÜL  AKKÜÇ
     
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 HALUK REÇBER
2 MERVE KALYONCUOĞLU
3 ZEYNEP NUR SEÇİLMİŞ
4 HELİN YİĞİTTOP
5 DUYGU  SARIKAYA
6 RABİA TEMEL
7 NİYAZİ SAMET SEVİNDİK
     
İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 TUĞÇE  CAR
     
İşletme Türkçe Yüksek Lisans Programı  -Tezli 
SIRA NO  AD SOYAD
1 MERVE MERT
2 ECEM ATALAY
3 ABDULLAH EMRE EKİNCİ
4 HALİL AVCI
5 CAN BERK AFŞAR
6 KEMAL ZİYA İRGİ
7 BARIŞ SÜSVEREN
8 ÇAĞATAY DEVECİ
9 EMRE CAN  ÜNALDI
10 CANSU MELİS EREN
     
İşletme Türkçe Yüksek Lisans Programı - Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 BENGİSU EKMEKÇİ
2 HÜSAMETTİN UĞURCAN ŞENER
3 BAŞAK  KARAKULLUKÇU
4 MUTLU BURAK ALTIOK
5 ORHAN BUĞRA KURUÇAYIRLI
6 MUSTAFA ÇAĞRI AKAT
     
İşletme İngilizce Yüksek Lisans Programı - Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 ALPER KASAP
     
İşletme İngilizce Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 EGE ILGIN GEDİZ
     
Uygulamalı İktisat Yüksek Lisans Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 NECMİYE KAPUSUZ
2 MERVE GÜRLEYİK
     
Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 SAMET BAĞCI
2 YAĞIZ GÜMÜŞ
3 MUSTAFA VERİMBAŞ
4 FADİME YAVUZ SEZER
5 ANIL  HAMAMCI
     
Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 NURETTİN  AYDOĞAN
2 ERHAN ÇELİK
3 MUSTAFA ÖZTÜRK
4 MİTHATCAN ÜLKER
5 BURAK DURAN
6 FEVZİ ÖZGÜR  ALTIN
7 SERPİL SEDA ŞİMŞEK
8 SEVAL ÖZDEMİR
9 ÇAĞRI CEREN ŞATANA
10 MERT UĞUR
     
Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yüksek Lisans Programı - Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 HAMİT  ÖZDAMAR
2 HASAN İZOL
     
Sağlık   Yönetimi Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 ÖZGÜR MEYDAN
2 ELİF SEMA  ÖZDİL
     
Sağlık Yönetimi  Yüksek Lisans Programı - Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 CELİL İLKER AŞKIN
     
Turizm İşletmeciliği  Yüksek Lisans Programı - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 NURETTİN  AYDOĞAN
2 NAGEHAN YILDIRIM
3 MERTCAN VELDET
     
Turizm İşletmeciliği  Yüksek Lisans Programı - Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 CENGİZ ÇETİN
     
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı Türkçe - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 KENAN ÇELİK
2 AKIN AKSOY
3 FIRAT GÜNEŞ
     
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı - Türkçe -Tezsiz
SIRA NO  AD SOYAD
1 AHMET  COŞKUN
2 ALİ  GÜLSEREN
3 BURCU  YAVLAL
4 HAMİT  ÖZDAMAR
     
Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı (İngilizce) - Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 SENA ŞAHİN
     
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezsiz)
SIRA NO  AD SOYAD
1 CANSU MELİS  EREN
2 BURCU  YAVLAL
3 GAMZE  İLHAN
     
Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yüksek Lisans Programı (Tezli)
SIRA NO  AD SOYAD
1 FURKAN PİRİ
2 FATİH ÜNLÜ
3 ELİF ÖZÇELİK
4 BARIŞ SÜSVEREN
5 CAN BERK AFŞAR
     
Özel Hukuk Yüksek Lisans- Tezli
SIRA NO  AD SOYAD
1 ONUR OLGUN
2 YİĞİT  GÖKÇEN
3 ÖZLEM  BORA
4 TOLGA EKİZ
5 MURAT YILDIZ
6 BURAK ÇİFTÇİ
7 SERVECAN KAYA
8 KORAY ERKAN
9 MUSTAFA AYDOĞDU
10 ABDURRAHMAN MERT ÇUBUKTAR
11 MERVE  KURTARAN KARATAŞ
12 MUSTAFA ÖZGÜR KIRDAR
     
İngiliz Kültürü ve Edebiyatı Doktora Programı 
SIRA NO  AD SOYAD
1 LEYLA ADIGÜZEL
     
Uzaktan Eğitim (Türkçe) Yüksek Lisans Programı
SIRA NO AD SOYAD
1 FİLİZ AYÖZCAN
2 BURCU ECE ÖZTAŞ
3 MEHMET ALİ KAYIŞ
4 ŞÜKRÜ TUĞCAN ERTUĞ
5 AYBARS PİŞİREN
6 ÖZLEM KÖSEOĞLU
7 ONUR ŞAHİN
8 ERKAN ÖZKAN
9 NAZLI BALCI BUDAK
10 ANIL ALTUN
11 HANDE ETİK
12 ECE ÖZEN AKAN
13 GÜLÇİN BOZ
14 BİRCAN İNCE
15 EMRAH YAVUZ CAN
16 MUSTAFA NAR
17 ANIL AYDIN
18 TAMER HANEFİOĞLU
19 SİNAN GÜNDOĞAN
20 ONURALP DEMİR
21 EMRE TEKİN
22 MUSTAFA DİNÇ
23 MUHAMMED KÜRŞAT SARAÇOĞLU
24 TUNCAY KORKUTATA
25 CAN ÇETİN
26 MERT GÜRSU
27 EDA USLU
28 CAN KURT
29 EGEMEN ÇİYNEKLİ
30 İSMAİL EREN AKKAYA
31 KÜRŞAD CAN MUTLU
32 FURKAN PİRİ
33 NAMIK KEMAL KAMBER
34 MELİH SERİNDERE
35 HAKTAN AYRIBAŞ
36 MEHMET OĞUZ TUTKUN
37 ADNAN YALÇINTEPE
38 VOLKAN AKSOY
39 YILMAZ KAYA
40 YARGI KARAMAN
41 YÜKSEL AKPINAR
42 MEHMET DOĞUŞ KIDIK
43 AHMET UFUK ENSARİ
44 ALPEREN TEKER
45 AYKUT GÜMÜŞ
46 TURAN GÜRLER
47 SÜLEYMAN KAMER YALÇIN
48 ALİ SAFA AYDIN
49 BARIŞ GÜÇLÜ
50 SALİH YUNUS FİKRET
     
Uzaktan Eğitim (Türkçe) Yüksek Lisans Programı Yedek 
SIRA NO AD SOYAD
1 ÖZGE SARI
     
Uzaktan Eğitim (İngilizce) Yüksek Lisans Programı
SIRA NO AD SOYAD
1 HANDE ETİK
2 ONURALP  DEMİR
3 MUSTAFA ÇAĞRI AKAT
4 ŞEYMA SOYSAL
5 TURCEL ORMAN
6 ONUR OLGUN
7 NECMİYE KAPUSUZ
8 GÖKAY KAYA
9 RABİA TEMEL
10 TUNCAY KORKUTATA
11 ECEM ATALAY
12 OSMAN BURAK  BAĞLAM
13 ŞÜKRÜ TUĞCAN ERTUĞ
14 MERT  UĞUR
15 TUĞÇE ÇAR
16 MUSTAFA NAR
17 FURKAN PİRİ
18 BARIŞ GÜÇLÜ
19 KÜRŞAD CAN MUTLU
20 ERSİN MERT TERLİKSİZ
21 EGE ILGIN GEDİZ
22 TAMER  HANEFİOĞLU
23 ÖZLEM KÖSEOĞLU
24 AZİME DENİZ BACAKSIZ
25 MERT GÜRSU
26 KEMAL ZİYA İRGİ
27 TUĞÇE AYŞE ÇEKEN
28 ADNAN YALÇINTEPE
29 SÜLEYMAN KAMER YALÇIN
30 ÖMER  ALTINER
31 TÜRKAN BETÜL TOPRAKOĞLU
32 TAHSİN KARAKAYA
33 ECE ÖZEN AKAN
34 MELİH SERİNDERE
35 VOLKAN AKSOY
36 EGEMEN ÇİYNEKLİ
37 EMRE TEKİN
38 GÜRHAN MUŞ
39 YELİZ PEKTAŞ
40 MURAT GÖKHAN DORUK
41 HÜSEYİN DÖLEN
42 SİNAN GÜNDOĞAN